Adresser & kontakter

Du är alltid välkommen att höra av dig till oss och vi lovar att svara så fort vi kan.

Våra kontor

Kristinehamn

Karta kontor Kristinehamn
  • Tredje Industigatan 6
  • 681 30 Kristinehamn
  •  
  • Telefon: 0550-896 00
  • E-post: kontakt@lindstroms.se
  • Vardagar: 08:00-17:00
  • Lunch: 12:00-13:00

Tyresö

Karta kontor Tyresö
  • Bollmoravägen 24F
  • 13540 Tyresö
  •  

Helsingborg

Karta kontor Helsingborg
  • Florettgatan 31
  • 681 30 Helsingborg

Vi som jobbar på Lindströms

Bild på Martin
Martin Lindström

VD, CEO

  • Tel: +46 550 896 01
  • Mobil: +46 705 78 96 00
  • E-post: martin@lindstroms.se
Bild på Joakim
Joakim Klingspetz

Försäljningschef, Sales Manager

  • Tel: +46 550 896 00
  • Mobil: +46 761 18 69 500
  • E-post: joakim@lindstroms.se
Bild på Mathias
Mathias Lipkin

Logistikchef, Lager, Supply Chain Manager

  • Tel: +46 550 896 00
  • Mobil: +46 705 78 96 58
  • E-post: mathias@lindstroms.se
Bild på Emil
Emil Oldén

Kvalitetschef, Quality Manager

  • Tel: +46 550 896 00
  • Mobil: +46 702 53 28 53
  • E-post: kontakt@lindstroms.se
Bild på Nina
Nina Almhed

Administratör, Order, Administrator

  • Tel: +46 550 896 00
  • Mobil: 
  • E-post: nina@lindstroms.se
Bild på Henrik
Henrik Johnsen

Säljkårschef, Sales team manager

  • Tel: +46 550 896 00
  • Mobil: +46 705 68 96 59
  • E-post: henrik@lindstroms.se
Bild på Björn
Björn Hultgren

Försäljning, Sales

  • Tel: +46 550 896 00
  • Mobil: +46 735 41 62 81
  • E-post: bjorn@lindstroms.se
Bild på Magnus
Magnus Jämtvall

Försäljning, Sales

  • Tel: +46 550 896 00
  • Mobil: +46 708 96 16 45
  • E-post: magnus@lindstroms.se
Bild på Kay
Kay Melander

Försäljning, Sales

  • Tel: +46 550 896 00
  • Mobil: +46 725 36 01 173
  • E-post: kay@lindstroms.se
Bild på Julius L
Julius Lindström

Försäljning, Sales

  • Tel: +46 550 896 00
  • Mobil: +46 76 555 76 38
  • E-post: julius@lindstroms.se
Bild på Arezki
Arezki Belkadi

Försäljning, Sales

  • Tel: +46 550 896 00
  • Mobil: +46 708 96 09 85
  • E-post: arezki@lindstroms.se
Bild på Martin
Julius Ragneklint

Försäljning, Sales

  • Tel: +46 550 896 00
  • Mobil: +46 707 38 91 30
  • E-post: julius.r@lindstroms.se
Bild på Sales Support
Sales Support

 

  • Tel: +46 8 545 810 30
  • E-post: info@salessupport.se